Finanční poradenství pro Evropu

Máte zkušenosti se spol. OVB Allfinanz, a.s.?

Ano (25 | 93%)
Ne (2 | 7%)

Finanční poradce OVB Allfinanz jako pravá ruka každé rodiny

Otázky bydlení, spoření a zajištění budoucnosti jsou na denním pořádku každého nás. Chcete-li si být „jistí v kramflecích", požádejte o konzultaci OVB finančního poradce.

OVB Allfinanz, a.s. je nezávislá finančně poradenská společnost v ČR již 17 let. Tým profesionálních poradců se zaměřuje na poradenství v oblasti rodinných financí a pomáhá svým klientům dosáhnout finanční nezávislosti.

S čím vám můžeme pomoci

OVB poskytuje komplexní služby v oblasti finančního zajištění, ať už se jedná o životní, investiční, zdravotní či majetkové. OVB tým poradců pomůže také v otázkách týkajících se bydlení. Na základě vašich potřeb a možností vám může stát pravou rukou i v případě založení stavebního spoření, vyjednání a doporučení hypotéčních úvěrů, ostatních investičních produktů či bankovních účtů.

OVB Allfinanz poskytne radu také v otázce zajištění na stáří a výběru produktů penzijních fondů apod.

Naše práce s klientem

V OVB klademe důraz na individuální přístup ke klientům a ctíme jejich požadavky a přání. Naším cílem je budovat dlouhodobý vztah založený na důvěře.
Analýza potřeb klienta je vždy vypracována na základě konkrétní situace klienta a mění se v čase. To znamená, že když se změní situace klienta, je důležité připravit a udělat změnu třeba i v investičním portfoliu. Proto je velmi důležité mít svého osobního finančního poradce, který má dostatečné portfolio kvalitních produktů k dispozici, umí zanalyzovat klientovu situaci, reagovat a hlavně je díky své šíři portfolia nabízených produktů zcela nezávislý.

Každá spolupráce s klientem začíná zpracováním finanční analýzy, na základě dostupných prostředků a zmapování jeho přání. Tato zjištění pak skládáme do pomyslné mozaiky s cílem vytvořit pro daného klienta vhodnou finanční strategii.

Pokud klient s navrženou strategií souhlasí, OVB poradce přistoupí k dalšímu kroku, kterým je zajištění veškeré administrativy spojené s vybranými a vzájemně odsouhlasenými produkty. Tím ale spolupráce rozhodně nekončí. Finanční poradce OVB Allfinanz je se svým klientem i nadále v kontaktu, aby mohl reagovat na případné změny, které jak v životě klienta, tak na trhu nastaly.

Finančí poradci OVB Allfinanz

24.08.2015 10:48:10
ovb.poradenstvi
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Cílem OVB Allfinanz je spokojený klient
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one