Finanční poradenství pro Evropu

Máte zkušenosti se spol. OVB Allfinanz, a.s.?

Ano (24 | 92%)
Ne (2 | 8%)

Pozice OVB Allfinanz jako jedničky tuzemského trhu krizí neutrpěla

Praha 13. dubna 2010 - OVB Allfinanz v roce 2009 obhájila svoji vedoucí pozici na tuzemském finančně poradenském trhu. Loňské hospodaření společnost uzavřela s celkovými provizními příjmy ve výši 866,5 milionu korun, což ji mezi jejími přímými konkurenty z oblasti komplexního finančního poradenství staví opět na vedoucí pozici. Loňské příjmy i přes přetrvávající globální krizi poklesly o zanedbatelná 2 procenta. Poradci OVB Allfinanz v loňském roce získali více než 50 tisíc nových klientů a uzavřeli přes 170 tisíc smluv. Zisk po zdanění dosáhl 106, 5 milionu korun.

„Nám krize paradoxně i pomáhá. Lidé sice mají možná peněz méně, ale o to pečlivěji s nimi zacházejí, a význam kvalitního poradenství proto roste. Jsem rád, že naši poradci jsou díky své soustředěné a systematické práci vyhledáváni," uvedl k výsledkům Michal Knapp, člen představenstva OVB Allfinanz.

„Loni jsme výrazně posílili naše analytické centrum, a tím zvýšili podporu poradcům. Jsem přesvědčen, že i to stojí za zvýšenou poptávkou po našich službách," dodal Michal Knapp.

Mateřská skupina OVB Holding AG své loňské výsledky publikovala již 30. března 2010. Detailní výsledky skupiny jsou k dispozici na adrese www.ovb.ag.
24.08.2015 11:20:02
ovb.poradenstvi
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "1077"
Cílem OVB Allfinanz je spokojený klient
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one