Finanční poradenství pro Evropu

Máte zkušenosti se spol. OVB Allfinanz, a.s.?

Ano (24 | 92%)
Ne (2 | 8%)

Finanční poradce OVB Allfinanz jako pravá ruka každé rodiny

Otázky bydlení, spoření a zajištění budoucnosti jsou na denním pořádku každého nás. Chcete-li si být „jistí v kramflecích", požádejte o konzultaci OVB finančního poradce.

OVB Allfinanz, a.s. je nezávislá finančně poradenská společnost v ČR již 17 let. Tým profesionálních poradců se zaměřuje na poradenství v oblasti rodinných financí a pomáhá svým klientům dosáhnout finanční nezávislosti.

S čím vám můžeme pomoci

OVB poskytuje komplexní služby v oblasti finančního zajištění, ať už se jedná o životní, investiční, zdravotní či majetkové. OVB tým poradců pomůže také v otázkách týkajících se bydlení. Na základě vašich potřeb a možností vám může stát pravou rukou i v případě založení stavebního spoření, vyjednání a doporučení hypotéčních úvěrů, ostatních investičních produktů či bankovních účtů.

OVB Allfinanz poskytne radu také v otázce zajištění na stáří a výběru produktů penzijních fondů apod.

Naše práce s klientem

V OVB klademe důraz na individuální přístup ke klientům a ctíme jejich požadavky a přání. Naším cílem je budovat dlouhodobý vztah založený na důvěře.
Analýza potřeb klienta je vždy vypracována na základě konkrétní situace klienta a mění se v čase. To znamená, že když se změní situace klienta, je důležité připravit a udělat změnu třeba i v investičním portfoliu. Proto je velmi důležité mít svého osobního finančního poradce, který má dostatečné portfolio kvalitních produktů k dispozici, umí zanalyzovat klientovu situaci, reagovat a hlavně je díky své šíři portfolia nabízených produktů zcela nezávislý.

Každá spolupráce s klientem začíná zpracováním finanční analýzy, na základě dostupných prostředků a zmapování jeho přání. Tato zjištění pak skládáme do pomyslné mozaiky s cílem vytvořit pro daného klienta vhodnou finanční strategii.

Pokud klient s navrženou strategií souhlasí, OVB poradce přistoupí k dalšímu kroku, kterým je zajištění veškeré administrativy spojené s vybranými a vzájemně odsouhlasenými produkty. Tím ale spolupráce rozhodně nekončí. Finanční poradce OVB Allfinanz je se svým klientem i nadále v kontaktu, aby mohl reagovat na případné změny, které jak v životě klienta, tak na trhu nastaly.

Finančí poradci OVB Allfinanz

24.08.2015 10:48:10
ovb.poradenstvi
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "1077"
Cílem OVB Allfinanz je spokojený klient
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one